Blog parentingowy – co to znaczy?

Cześć!

Prowadzę bloga parentingowego, a niedawno zdałem sobie sprawę z tego, że przecież ta nazwa nie pochodzi z języka polskiego i tak naprawdę to nie każdy musi wiedzieć co to znaczy blog parentingowy. Dlatego też postanowiłem stworzyć tę podstronę, na której krótko Ci to wyjaśnię.

Otóż blog parentingowy to blog prowadzony przez rodzica. Obserwując tego typu blogi w sieci zauważysz, że zdecydowana większość blogów parentingowych prowadzona jest przez mamy, jednak znajdują się również blogi ojców, takie jak mój.

W każdym razie na blogu parentingowym rodzic przedstawia informacje dotyczące rodzicielstwa, roli rodziców, a także różnego rodzaju historie łączące się bezpośrednio z dzieckiem. Mówiąc krótko blog parentingowy to blog rodzinny. W serwisach tych oprócz informacji tyczących się danej rodziny znaleźć można wiele zdjęć oraz produktów, z których korzysta się w trakcie rodzicielstwa, dzięki czemu blogi tego typu mogą być doskonałym źródłem wiedzy dla świeżych i przyszłych rodziców.

Wielką zaletą blogów parentingowych jest to, że tworzy się wokół nich bardzo fajna społeczność ludzi. Społeczność taką udało mi się zbudować również u siebie, co potwierdzić może liczba osób zaangażowanych na moim Fanpagegu na Facebooku, na którego zapraszam również Ciebie!

Przed chwilą na dole po prawej stronie wyświetlił Ci się boks z moim Facebookiem. Zajrzyj tam i nie zastanawiaj się już więcej co to jest blog parentingowy! Najlepiej po prostu polub mój profil i jak najczęściej odwiedzaj mój blog o dzieciach!

 

HEJO!
Troszkę już tu jesteś, mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link
Wspaniale byłoby mieć Cię wśród obserwujących, dołączysz?
Spodobało Ci się?
Mam nadzieję, że tak. Będzie mi niezwykle miło, jeśli polubisz mój Fanpage. Dzięki!
Miłego dnia
close-link