Przyszła wiosna, rusz dupę i przynajmniej spaceruj!

Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że spacer z psem nie jest największym sportowym wyczynem. Ale to właśnie do tego chcę się odwołać zachęcając Cię do tego, abyś ruszył swój zadek i zadbał o swoją formę i swoje zdrowie.

Mam psa, więc do czterokrotnego wyjścia na spacer każdego dnia jestem przyzwyczajony. Między innymi po to sprowadziłem do nas Welweta, abym miał właśnie przymus do ruszenia się sprzed komputera. Muszę jednak przyznać, że spacery jesienią to straszna katorga. A że jesień mieliśmy w tym roku przez całą zimę, to jestem mocno umęczony. Ciągłe błoto, deszcze, mżawki, brudny pies – to nic przyjemnego. Nadszedł jednak czas zmian, bo dziś zauważyłem wyraźne sygnały witającej nas wiosny.

Powoli zieleniejące krzaki, pączki na drzewach i inne cuda natury, które sprawiają, że człowiekowi chce się żyć. Od dziś około milion razy chętniej będę wychodził ze swoim psem na spacer. Ciebie zachęcam do tego samego. Zacznij biegać, spacerować, spacerować i biegać. Rusz się, zrób coś, żeby odejść od komputera czy telewizora, żeby zadbać o siebie i swoje zdrowie. Teraz, po tych szarych i smutnych dniach, jest o to najłatwiej. Nie czekaj więc na jutro, ale teraz zrób coś dla siebie. Ja idę to zrobić, wrócę za 5 kilometrów. A Ty?

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać 😉
Zbyszek
Zbyszek

Cześć
Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj – nie spamuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze z Facebooka

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać ;-)
close-link
HEJO!
Chwilę już tutaj jesteś. Mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij