500zł na dziecko zrujnuje Polskę? Wątpię!

Gdy słyszę o polityce, to skacze mi ciśnienie. Gdy czytam krętaczy i manipulantów z gazet wybiórczych czy inny o, ja Was okłamię, netów, to mi słabo. Dziś pompują bańkę związaną z 500zł na dziecko. Więc i ja się w tym temacie wypowiem.

W mediach możecie z łatwością dotrzeć do artykułów, w których postronni ludzie będą Wam wmawiać, że naszego kraju nie stać na to, żeby dawać rodzinom 500zł na dziecko. Bez trudu znajdziecie ludzi, którzy otwarcie mówią, że to doprowadzi nas do bankructwa. Nie będzie trudno o to, aby znaleźć ludzi twierdzących, że ta zmiana to strzał w kolano kolejnego rządu, który nie będzie umiał poradzić sobie z zadłużeniem.

Powiem Wam jedno. Mówią Wam to ci, którzy kradną najwięcej, którzy najbardziej wyzyskują nasz kraj i ci, którzy boją się, że ktoś wypierdzieli ich z ciepłego ku*widołka, w którym się tak dobrze funkcjonowało.

Straszą, że trzeba będzie podnieść podatki, aby jakoś na te 500zł zarobić. Straszą, że trzeba będzie się zadłużać.

A może by tak przestać kraść? Może by tak przestać brać pieniądze za nic nie robienie w sejmie? Może by tak przestać brać pieniądze za okłamywanie ludzi w TV? Może by tak opodatkować swoje dochody?

Polska to taki dziwny kraj, w którym obywateli się wyzyskuje, gnoi i karze. Polska to taki dziwny kraj, w którym nie szanuje się małych przedsiębiorstw. Polska to taki dziwny kraj, w którym ci, którzy najwięcej kradną mają najwyższe stołki. Zdarzyło się raz, że ktoś zamiast nas okradać chce nam coś dać, a na górze panika.

Ja nie panikuję i Tobie też nie polecam. Miej swój rozum i nie dawaj się wiecznie dymać. I finansowo i pod kątem wszczepianych Ci informacji. Przed głupotą i manipulacją chroń też swoje dziecko. Wtedy może kolejne pokolenia będą mądrzejsze i wypieprzą ze stołków bandytów. Może wtedy stworzy się tu normalny kraj. Mam nadzieję, że w procesie tym pomoże ten blog parentingowy.

A te 500zł wykorzystaj tak, aby Twoje dziecko było szczęśliwe.

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać 😉
Zbyszek
Zbyszek
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

2 Komentarze

  1. ZbyszekTaka sobie ja napisał(a):

    500+ … hmmm, twoj wpis bardzo mi sie spodobał.. mieszkamy w dziwnym, dzikim kraju.. nie podoba mi sie jak postępują ze mna i moim dzieckiem.. czy dopiero jak upadniemy na dno i zostaniemy upodleni to ktos sie nami zainteresuje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze z Facebooka

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać ;-)
close-link
Zerknij na ten tekst

Nie mogę zajść w ciążę!

Sprawdź co zrobić z tym fantem!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
close-link
HEJO!
Troszkę już tu jesteś, mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link
Wspaniale byłoby mieć Cię wśród obserwujących, dołączysz?
Spodobało Ci się?
Mam nadzieję, że tak. Będzie mi niezwykle miło, jeśli polubisz mój Fanpage. Dzięki!
Miłego dnia
close-link

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij