To ja, Zbyszek się nazywam

Chcesz mnie poznać?

To najlepiej czytaj tego bloga, lepszej opcji nie ma.

Ale skoro już stworzyłem tę podstronę o mnie, to muszę powiedzieć Ci kilka słów na swój temat. Jestem redaktorem jedynym tej strony, blogerem tak zwanym. Głównie, bo czasem mi odbija i jestem nerwusem, romantykiem, szaleńcem czy leniem. To ostatnie najczęściej.

Zawodowo zajmuję się promocją stron internetowych. Ogarniam sprawy związane z pozycjonowaniem prowadzeniem kampanii AdWords, kampanii remarketingowych itd. Dodatkowo dbam o to, aby na stronach była jak najlepsza konwersja. W międzyczasie zajmuję się copywritingiem, głównie na własne potrzeby. Wychodzi mi to jak wychodzi, mam kilka stron, które zarabiają pieniądze, ale nie dają mi one wystarczającej frajdy.

Frajdę chcę mieć z pisania tego bloga. Nie chcę tu tylko zamulać i pisać o tym, że moje dziecko zrobiło kupę do nocnika albo, że przeszło pierwszy metr. Mam zamiar pisać tu o sobie, o swoim życiu i ogólnie o świecie. Dzieciak jest tylko, albo aż, motywacją do tego, aby zacząć i niezmiennie przez całą historię tego bloga będzie mi towarzyszył. Nawet gdy zacznie się buntować.

Na koniec mogę powiedzieć, że jestem wielkim fanem Milanu, a do lektury mojego bloga zachęcam wszystkich: kobiety, facetów, dzieci, nauczycieli, kibiców Juventusu, Interu czy Barcelony.

Pozdrawiam :-)

Ale zanim pójdziesz... zobacz film

A poznasz lepiej moją rodzinę, mnie i mojego bloga :-)

Chcesz się za mną skontaktować? Zapraszam tutaj

HEJO!
Troszkę już tu jesteś, mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link
Wspaniale byłoby mieć Cię wśród obserwujących, dołączysz?
Spodobało Ci się?
Mam nadzieję, że tak. Będzie mi niezwykle miło, jeśli polubisz mój Fanpage. Dzięki!
Miłego dnia
close-link

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij