To ja, Zbyszek się nazywam

Chcesz mnie poznać?

To najlepiej czytaj tego bloga, lepszej opcji nie ma.

Ale skoro już stworzyłem tę podstronę o mnie, to muszę powiedzieć Ci kilka słów na swój temat. Jestem redaktorem jedynym tej strony, blogerem tak zwanym. Głównie, bo czasem mi odbija i jestem nerwusem, romantykiem, szaleńcem czy leniem. To ostatnie najczęściej.

Zawodowo zajmuję się promocją stron internetowych. Ogarniam sprawy związane z pozycjonowaniem prowadzeniem kampanii AdWords, kampanii remarketingowych itd. Dodatkowo dbam o to, aby na stronach była jak najlepsza konwersja. W międzyczasie zajmuję się copywritingiem, głównie na własne potrzeby. Wychodzi mi to jak wychodzi, mam kilka stron, które zarabiają pieniądze, ale nie dają mi one wystarczającej frajdy.

Frajdę chcę mieć z pisania tego bloga. Nie chcę tu tylko zamulać i pisać o tym, że moje dziecko zrobiło kupę do nocnika albo, że przeszło pierwszy metr. Mam zamiar pisać tu o sobie, o swoim życiu i ogólnie o świecie. Dzieciak jest tylko, albo aż, motywacją do tego, aby zacząć i niezmiennie przez całą historię tego bloga będzie mi towarzyszył. Nawet gdy zacznie się buntować.

Na koniec mogę powiedzieć, że jestem wielkim fanem Milanu, a do lektury mojego bloga zachęcam wszystkich: kobiety, facetów, dzieci, nauczycieli, kibiców Juventusu, Interu czy Barcelony.

Pozdrawiam :-)

Ale zanim pójdziesz... zobacz film

A poznasz lepiej moją rodzinę, mnie i mojego bloga :-)

Chcesz się za mną skontaktować? Zapraszam tutaj

Dołącz do mnie na Facebooku!

MlodyTata.pl - męski blog parentingowy