Mieliśmy mieć dziś badania prenatalne. Te pierwsze, które robi się pomiędzy 11 a 13 tygodniem ciąży. I badania te wywołały u mnie dziś skok ciśnienia.

Pojechaliśmy do Katowic, rano. W związku z tym zamiast spokojnie spać lub dogorywać rano w łóżku musieliśmy wstać i szybko się przygotowywać. Zamiast spokojnie zjeść śniadanie musieliśmy szybko je wchłonąć. Zamiast spokojnie spacerować z psem musiałem lecieć z wywieszonym ozorem i poganiać psa przy robieniu kupy. Zamiast sobotni poranek spędzić na nic nie robieniu musieliśmy wdychać spaliny. Super.

Finał był taki, że jeszcze zanim Kasia położyła się na łóżku, to pani doktor stwierdziła już, że z tego co widzi, to na badanie przyjechaliśmy przynajmniej o 5 dni za wcześnie.

No i jej przewidywania spełniły się. Dziecko jest za małe i nie dało się go zbadać. W związku z czym straciliśmy dziś i czas i paliwo :D. Super, po prostu super. Pociesza mnie tylko to,  że w drodze powrotnej kupiłem sobie piwko, Namysłowa ciemnego typu irlandzkiego. Aż cztery sztuki. Może jeszcze coś z tego dnia będzie ;-).

PS.

Tak się zastanawiam, czy panie, które zapisują pacjentki na badania prenatalne nie powinny być w tym lepiej przeszkolone, może niech do swoich obliczeń dodają zawsze 7 dni? Gyncentrum, zróbcie coś z tym. Bo kiedyś może się zdarzyć tak, że ktoś wyda 20zł na dojazd do Waszej placówki, okaże się, że na badanie jest za wcześnie, a później tych 20zł zabraknie mu na chleb.

Pomyślcie.

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać 😉
Zbyszek
Zbyszek
Cześć Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj - nie spamuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze z Facebooka

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać ;-)
close-link
Zerknij na ten tekst

Nie mogę zajść w ciążę!

Sprawdź co zrobić z tym fantem!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
close-link
HEJO!
Troszkę już tu jesteś, mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link
Wspaniale byłoby mieć Cię wśród obserwujących, dołączysz?
Spodobało Ci się?
Mam nadzieję, że tak. Będzie mi niezwykle miło, jeśli polubisz mój Fanpage. Dzięki!
Miłego dnia
close-link