Gorący u nas okres. Nie tylko pakujemy się i powoli wywozimy nasze rzeczy z mieszkania, ale też mamy wizyty z synkiem u lekarza. I to właśnie te wizyty są najbardziej stresujące. No bo chyba wiadomo, że kwestia serduszka naszego dziecka ważniejsza jest od tego czy, gdzie, jak i kiedy uda nam się przeprowadzić.

Jakiś czas temu pisałem o naszej pierwsze wizycie u kardiologa, która przyniosła nam niezbyt pozytywną informację – aż strach pomyśleć, że od tego czasu minęły już 4 miesiące. Ale czas leci!

W każdym razie, przypominając, u Andrzejka lekarz stwierdził zwężenie zastawki pnia tętnicy płucnej. Po kilku miesiącach mieliśmy udać się na kolejną kontrolną wizytę, w czasie której lekarz miał sprawdzić czy to zwężenie rośnie wraz z Andrzejkiem, czy też pozostaje w stanie niezmienionym, co niestety wiązałoby się z koniecznością przeprowadzenia zabiegu.

No i nadszedł już czas tych badań, w poniedziałek byliśmy w przychodni, gdzie Andrzej został podłączony do odpowiedniego aparatu i zrobiono mu badania EKG serca. Teraz czekamy, z wielką niecierpliwością i wiarą w to, że będzie dobrze, na wizytę konsultacyjną u lekarza. On nie tylko przeanalizuje wyniki EKG, ale też popatrzy sobie na serduszko naszego synka.

Bardzo mocno życzyłbym sobie tego, aby tego całego zwężenia nie było już wcale. Ja wiem, że to pewnie bardzo mało prawdopodobne, ale mam nadzieję, że za pierwszym razem lekarz albo się pomylił, albo po prostu w międzyczasie zastawka nadrobiła zaległości i nie ma w niej żadnego zwężenia.

Nawet nie umiem sobie wyobrazić jak bardzo bylibyśmy zestresowani jakimkolwiek zabiegiem przeprowadzanym w okolicach serca naszego dziecka. Ja wiem, że pewnie nawet wśród czytelników tego bloga są osoby, których dzieci przechodziły gorsze zabiegi, ale i tak na samą myśl o tym robię się nerwowy. A podejrzewam, że moja żona przeżywałaby to z 10x bardziej, niż ja.

Nie myślmy już jednak pesymistycznie. Musi być dobrze.

Trzymajcie za to kciuki! W przyszłym tygodniu z pewnością dam znać jak poszło.

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać 😉
Zbyszek
Zbyszek

Cześć
Jestem szczęśliwy, że chciało Ci się zapoznać z całą treścią tego wpisu. Mam nadzieję, że dobrze Ci się go czytało. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz zamieścić jakiś komentarz do wpisu. Ale pamiętaj – nie spamuj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze z Facebooka

Dobre rzeczy przytrafiają sie tym, którzy zapisali się na mój newsletter!
Dołącz do innych czytelników otrzymujących ode mnie specjalne wiadomóści!
ZAPISZ SIĘ!
Pamiętaj, z decyzji tej zawsze możesz się wycofać ;-)
close-link
Zerknij na ten tekst

Nie mogę zajść w ciążę!

Sprawdź co zrobić z tym fantem!
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
close-link
HEJO!
Już wychodzisz? Mam nadzieję, że udało Ci się mnie polubić. Zrobisz to też na Facebooku? Jeśli już lubisz mój FP, to bardzo dziękuję!
close-link
Wspaniale byłoby mieć Cię wśród obserwujących, dołączysz?
Spodobało Ci się?
Mam nadzieję, że tak. Będzie mi niezwykle miło, jeśli polubisz mój Fanpage. Dzięki!
Miłego dnia
close-link

Ta strona używa plików cookies Więcej

Ta strona używa plików cookies korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

Zamknij