Jak złożyć prostokątną pieluchę tetrową?

Jak złożyć prostokątną pieluchę tetrową?

Ja wiem, że w necie jest cała masa artykułów i filmów, w których autorzy krok po kroku pokazują nam jak złożyć pieluszkę tetrową. Wiem też jednak, że chyba wszystkie te materiały dotyczą pieluch w kształcie kwadratowym. A moja żona jakimś dziwnym sposobem zaopatrzyła nas w stertę pieluch w kształcie prostokąta.

  Kasia, Welwet i ja. Pies to też rodzina!

Ja, jako osoba nieobeznana w składaniu czegokolwiek poza komputerem, próbowałem złożyć nasze prostokątne pieluszki robiąc wszystko identycznie tak, jak przedstawione było to w poradnikach. No i mi nie wychodziło, może jestem idiotą. Nie wiem.

W każdym razie pokombinowałem trochę i znalazłem dwie metody składania prostokątnych pieluch tetrowych. Dzielę się nimi z Tobą na tym wideo, mam nadzieję, że Ci się przyda. Albo, że przynajmniej nie będziesz się ze mnie śmiał, że zbytnio kombinuję przy składaniu tych pieluszek, zamiast po prostu zrobić z nich mały prostokącik, który można wsadzić dziecku między uda.

  Porządnej kupy nie zatrzyma żadna pieluszka

2 thoughts on “Jak złożyć prostokątną pieluchę tetrową?”

  1. Z taką wiedzą potrzebne mi tylko dziecko! Ewentualnie zacznę szukać pracy jako składacz pieluszek u lalek :p
    Z technicznych spraw jak dla mnie przydałoby się trochę cięcia i takie nazwijmy to „plansze wprowadzające” ale całość jak najbardziej w porządku 😉

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *