Ubranek dla dzieci z Biedronki polecić Ci nie mogę

Ubranek dla dzieci Bugs & Hugs z Biedronki polecić Ci nie mogę

Ktoś mógłby powiedzieć, że jeśli mam tutaj siedzieć i na coś narzekać, to lepiej, abym odszedł od komputera i pobawił się z synkiem. Tak się jednak składa, że mam poczucie obowiązku, które zmusza mnie do tego, aby informować Cię tutaj również o tych produktach dla rodziców i dzieci, które nie spełniają moich oczekiwań. A tak właśnie jest w przypadku ubranek dla niemowlaków Bugs & Hugs sprzedawanych w Biedronce.

Od jakiegoś czasu trwa ciekawy wyścig, w którym biorą udział głównie dwa markety: Biedronka i Lidl. Prześcigają się w podnoszeniu pensji dla pracowników (brawo!), robieniu promocji i we wprowadzaniu nowych produktów. Lidl od dawna słynął z tego, że co jakiś czas wrzucał do swojej oferty kolejne ubranka dla dzieci, które cieszyły się wielką popularnością. To z uwagi na wysoką jakość produktu, a także korzystną cenę. I w ślady tego marketu postanowiła niedawno pójść Biedronka. Postanowiłem sprawdzić, czy jest na dobrej drodze.

  Wózek dla dziecka: kupić nowy czy używany?

Któregoś dnia, zdaje się jakoś na początku roku, byłem na zakupach w Biedronce i przypadkiem trafiłem na ubranka dla dzieci. W ręce wpadły mi bluzki, rajstopki i coś tam jeszcze. Zadzwoniłem do żony, ona stwierdziła, że mam to kupować, zwłaszcza, że w mojej ocenie ubranka były bardzo ładne.

Po moim powrocie do domu Kasia była bardzo zadowolona, ubranka rzeczywiście okazały się ładne. Ładne na tyle, że Kasia nie mogła się powstrzymać i bardzo szybko ubrała w nie Andrzejka.

  Używane ubranka, czyli oszczędzamy na wyprawce

Pomimo tego, że były jeszcze nieco za duże.

Mogłoby się więc wydawać, że był to bardzo dobry zakup, z którego będziemy zadowoleni. Ja już napalony byłem na to, że będę miał fajny materiał na blog ojca, w którym wystawię pozytywną opinię dziecięcym ubrankom z Biedronki.

Wszystko się jednak zmieniło, ubranka wystarczyło włożyć do pralki.

Niestety, po wypraniu ubranek dostrzegliśmy ich wszystkie wady i po prostu słabą jakość wykonania. Ubranka prane były zgodnie z zaleceniami, a pomimo tego w czasie prania zdeformowały się, porozciągały, powykrzywiały. Zwyczajnie się popsuły, co z resztą widać na zdjęciach. Na żywo jest to jednak widoczne o wiele bardziej.

W tej chwili nie polecam więc zakupu ubranek dla dzieci z Biedronki. Przed użyciem są śliczne, ale jak się okazuje – kiepskie jakościowo. Takie jednorazówki ;-). Żartuję oczywiście, korzystać można z nich więcej razy, ale mając poczucie, że kupiło się coś tandetnego.

  Przy drugim dziecku nie odmówimy sobie zakupu takiego gadżetu

No chyba, że szukasz czegoś do śmigania po domu, mało wyjściowego i przeznaczonego na straty, to ok – można kupować :D, ja jednak wolałbym to zrobić w ciucholandzie, przy okazji bym zaoszczędził.

Ale nie bój się, ja jeszcze kiedyś skorzystam z biedronkowej oferty i sprawdzę czy producent zmądrzał i przygotował coś, co rzeczywiście mogłoby konkurować z lidlową ofertą.

2 thoughts on “Ubranek dla dzieci Bugs & Hugs z Biedronki polecić Ci nie mogę”

  1. Kilka dni temu kupiłam body z Biedronki dla maluszka, jakież było moje zdziwienie, że bodziaki za 14 zł z hakiem za 2pak po praniu miały nadal ten sam kolor i nie rozciągnęły się. Dlatego strasznie zdziwiła mnie Pańska opinia na ten temat. Z czasem się pewnie zmechacą, wiadomo, nie można się spodziewać cudów za taką cenę 😉 Ale wrażenie po pierwszym praniu super! Byłam pewna, że za tę cenę pewnie będzie tak jak z niektórymi ciuszkami z Pepco, po pierwszym praniu nie nadawały się do użycia… Ale jednak nie 😉 Mam też bodziaki z Lidla, długo już używam, nie rozciągnęły się po praniu, kolor ten sam, zmechacenie jest dość duże. Jestem ciekawa czy te z Biedry po takim „przebiegu” też będą w podobnym stanie czy w gorszym 😉

    1. Doris, może ktoś z Biedronki przeczytał mój wpis sprzed ponad roku i postanowili podnieść jakość 😀 cieszę się, że u Ciebie z ubrankami wszystko ok 😀

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *